Як зібрати металевий стелаж Бюджет, Стандарт, МКП: поради UNITRADE
Як зібрати металевий стелаж Бюджет, Стандарт, МКП: поради UNITRADE
Етапи складання поличного стелажа Бюджет, Станадрт, МКП
1. Ніщо не повинно заважати під час складання стелажу, тому краще всього звільнити приміщення від непотрібних предметів.
2. Ознайомтеся з елементами конструкції. В комплекті їх не так вже багато: 4 стійки, набір полиць і підп'ятники для стійок. При цьому, щоб приєднати полиці до стійок додаткових болтів, метизів не потрібно. Полки до стійок кріпляться за допомогою надійних зачепів.
Є дуже важливий момент на перших етапах складання стелажу. Будьте уважні – краю стійок неоднакові. Нижній – має отвори для з'єднання з підп'ятником, на верхньому – вони відсутні. Тобто, край з отворами буде низом конструкції. Якщо ви почали монтувати стелаж догори дригом, то незабаром побачите, що зачепи для установки полиць спрямовані зовсім в іншу сторону, і полки просто неможливо з'єднати зі стійками.
3. Після того, як ви правильно встановили краю стійок в підп'ятники, можна приступати до з'єднання стійок з полицями. На цьому етапі бажано працювати удвох. Один учасник процесу тримає стійки вертикально, другий встановлює полку у пази стійок. Спочатку один торець полки фіксуємо в стійках, потім – другий.
Для додаткової міцності і стійкості дуже важливо простукувати полки по кутах дерев'яним бруском або молотком, який обов'язково повинен бути гумовим, а не металевим. В іншому випадку при кожному ударі буде деформуватися метал.
Інші полки фіксуються на стійки аналогічним шляхом. Збираючи стелаж, завжди пам'ятайте, що полиці потрібно монтувати, починаючи з низу конструкції вгору.
Зауважимо, що поруч стоять секції можуть з'єднуватися між собою без використання болтів, гайок методом зчеплення пазів стійок. Таким чином, ряд або блок стелажів стає монолітним і стійким.
При необхідності збільшення жорсткості конструкції стелаж можна кріпити анкерами до підлоги (для цього в подпятниках є спеціальні отвори) або до стіни, використовуючи монтажні отвори в стійках.
В якості додаткової опції ви можете замовити спеціальні стяжки, якими з'єднуються паралельні ряди стелажів по верху. Система жорсткості такого типу робить конструкцію більш стійкою, позбавляє від необхідності кріпити стелаж в підлогу і підходить для промислових складів та архівів.
Розриваючи шаблони і стереотипи
У народі побутує думка, що нібито у порівнянні з давнім винаходом людства – болтом, зачепи – ненадійні і ламаються при великих навантаженнях.
Така точка зору притаманна людям, які мало знайомі з особливостями болтових з'єднань. Так як іноді, стягуючи елементи стелажу болтами, можна їх не дотягнути. В результаті вся конструкція стає нестійкою, хиткою, а іноді й зовсім зникає, або зміщується відносно осі.
Чого не скажеш про зачепах. Тут просто неможливо помилитися. Навіть якщо ви недостатньо міцно зафіксували вузол «полку-стійка», зачіп все одно стане на своє місце в процесі експлуатації.
Яка відстань між підлогою та першої полицею?
На це питання немає прямої відповіді. Все залежить від того, які функції буде виконувати придбаний стелаж. Звичайно, в 90% випадків, першу полицю встановлюють на перший зачіп знизу (відстань від підлоги до полиці – 7 см).
Якщо вам потрібно зберігати важку продукцію, яку важко піднімати на рівень полиць, краще всього ставити її на підлогу під стелажем. У цьому випадку стелаж кріплять до нього анкерними болтами, а першу полицю встановлюють на висоті 70 см від поверхні підлоги. Так ви економите на полиці і полегшуєте процес обробки товарів.
Дотримуючись наших порад, всього за 20 хвилин можна зібрати стелаж Смарт у конструкцію, не гірше за міцністю ніж нью-йоркські хмарочоси.
Так-же ви можете скористатися нашою інструкцією по збірці:
ВІДЕО ПО ЗБІРЦІ СТЕЛАЖ БЮДЖЕТУ:
ВІДЕО ПО ЗБІРЦІ СТЕЛАЖ СТАНДАРТ:
ВІДЕО ПО ЗБІРЦІ СТЕЛАЖ МКП:
- Металеві поличні стелажі: аналіз і застосуванняМеталеві поличні стелажі з навантаженням від 30 до 400 кг на полицю є універсальним рішенням для зберігання різних предметів у найрізноманітніших сферах. Розглянемо основні області застосування цих стелажів, їхні переваги та особливості, а також надамо рекомендації щодо вибору і використання.Металеві поличні стелажі: аналіз і застосування
- Що робити якщо прийшла побита / вдарена / деформована / знищена посилка Новою Поштою?Коли ви вибрали і купили щось хороше в інтернет-магазині, починається найцікавіше: ви чекаєте на доставку. Іноді результат розчаровує. Що робити, щоб цього не сталося і як діяти, якщо посилка прийшла з дефектами, читайте даліЩо робити якщо прийшла побита / вдарена / деформована / знищена посилка Новою Поштою?