Продавець Unitrade - Стелажі, сейфи, товари для дому та бізнесу від виробника, безкоштовні доставки,акції 24/7 розвиває свій бізнес на Prom.ua 6 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
1568 відгуків
Знайшли товар дешевше за наш? Зробимо ще дешевше! 0973311222
097-33-11-222, 095-33-11-222, 073-33-11-222, 050-529-59-28
+380 (97) 331-12-22
kyivstar - viber whatsapp telegram
+380 (73) 331-12-22
lifecell - viber whatsapp telegram
+380 (95) 331-12-22
vodafone - viber whatsapp telegram

Як вибрати сейф? Сейф для дому, готелі, збройовий сейф та бухгалтерський сейф. Яка між ними різниця, а головне як підібрати найкращу модель за невисокі кошти? З'ясуємо це сьогодні...

Як вибрати сейф? Сейф для дому, готелі, збройовий сейф та бухгалтерський сейф. Яка між ними різниця, а головне як підібрати найкращу модель за невисокі кошти? З'ясуємо це сьогодні...

ВБУДОВУВАНІ СЕЙФИ У СТІНИ ДЛЯ ДОМУ

Велика частина покупців даного обладнання бажають отримати гарантоване збереження своїх матеріальних цінностей. Досить важливо, щоб злодії не тільки не зуміли відкрити сейф, але і в принципі не відшукали його в будинку, так як при великому бажанні навіть великий сейф реально перенести з будівлі, занурити на автотранспорт і розкрити його в більш сприятливих умовах. З цієї причини велику популярність придбали сейфи, які можна вмонтувати в стіни, перекриття або підлогу.

Вбудовувані сейфи для дому

Однак на практиці виходить, що далеко не всі можуть придбати відповідне обладнання з ряду причин:

 • Відсутність придатного для монтажу сейфа місця;

 • Потреба в порушенні не так давно зробленого ремонту;

 • Велика витратність виконання монтажу обладнання;

 • Недоступність необхідного устаткування в конкретному населеному пункті.

Дані моменти справді можуть зробити негативний вплив на рішення придбати вбудований сейф. Однак у будь-якої ситуації є своє оптимальне рішення.

ОСОБЛИВОСТІ СТІННИХ СЕЙФІВ В ДОМАШНЬОМУ ВИКОРИСТАННІ

Вбудовувані в стіну сейфи давно стали культовим продуктом відповідних торгових закладів. У сучасних книгах, синематографі постійно демонструється, як справдешній ці пристрої ховаються під картинами, вимикачами або джерелами живлення. Однак у вбудовуваних сейфів є ряд обмежень, які значно зменшують сферу їх застосування:

 • Найчастіше стіни квартир і будинків не призначені для вбудовування відповідного обладнання;

 • Коли товщина стін становить до 20 см, то неможливо вести мову про встановлення серйозного сейфа, здатного забезпечити збереження матеріальних цінностей від посягань професійних зломщиків;

 • Для досягнення необхідного ступеня надійності нерідко потрібна зміна конфігурації стіни або створення спеціального місця для установки сейфа.

Названі вище моменти здатні перетворити вартість покупки вбудованого сейфа, а також його монтажу в будинку в чималу грошову проблему. І в підсумку Ви отримуєте зовсім невеликий простір, так як величезну частину вільного місця в стіні займе задня стінка і дверцята обраного сейфа.

МЕБЛЕВІ СЕЙФИ ДЛЯ ДОМУ, ЩО ЦЕ - ШКАТУЛКА ЧИ ЗАХИСТ?

Останні два десятки років меблеві сейфи користуються величезною популярністю на вітчизняному ринку. Спочатку їх прозвали кухонними, оскільки такі сейфи часто розміщувалися саме у кухні, а для маскування використовувалися пакети і коробки з крупами.

Меблеві сейфи для дому

В даний час меблеві сейфи для зберігання грошових і матеріальних цінностей можуть розміщуватися абсолютно в будь-якому шафі. Крім того, при проживанні в готелі багато хто вже не припускають, як можна обійтися без цієї вкрай необхідної речі. Однак меблеві сейфи також мають цілком чималими хибами. Тому слід детально розглянути та проаналізувати основні достоїнства і відчутні недоліки використання такого обладнання в квартирі або приватному будинку.

 

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ МЕБЛЕВИХ СЕЙФІВ

Зручність використання такого пристрою і є головною перевагою. Вбудовування в меблі нерідко здійснюється без будь-якого маскування, однак такого роду сейфи також показують хорошу ступінь захисту. Головні плюси застосування меблевих сейфів наступні:

 

 • Невеликі габарити і приховане розміщення;

 • Хороший рівень захисту, який забезпечується за допомогою електронних замків;

 • Відсутність необхідності монтажу;

 • Оперативний доступ до матеріальних цінностей у екстрених ситуаціях.

У західних країнах меблеві сейфи для зберігання грошей, цінних паперів і важливих речей є культовим предметом, який можна зустріти практично в будь-якому будинку. Проте в даному типі пристроїв ніяк не уникнути наявність деяких негативних моментів.

 

ОСНОВНІ НЕДОЛІКИ ВИКОРИСТАННЯ МЕБЛЕВИХ СЕЙФІВ

 

У процесі придбання та установки сейфа ми в першу чергу думаємо про забезпечення збереження тих чи інших цінностей. Витратити чималі кошти на подібного роду обладнання людина готовий тільки в тому випадку, коли воно здатне надійно захистити активи від протиправних посягань. У разі використання меблевого сейфа повна схоронність матеріальних цінностей гарантована бути не може. Меблеві сейфи мають наступні недоліки:

 • Можливість крадіжки всього сейфа з його внутрішнім вмістом;

 • Простий демонтаж сейфа шляхом руйнування меблів;

 • Швидке знаходження обладнання навіть непрофесійним злодієм;

 • Відносно висока ціна.

ПОВНОЦІННІ СЕЙФИ ДЛЯ ДОМУ ТРАДИЦІЙНОГО ТИПУ

У випадку, коли Вас не цікавлять іграшки для меблів і стін, а є бажання купити сейф, який насправді здатний забезпечити необхідну ступінь захисту наявних цінностей, то слід звернути увагу на спеціальні сейфи, які, по-перше, мають чималу масу, а по-друге, надійно кріпляться до стіни або підлоги за допомогою анкерних болтів. Завдяки солідному вазі і кріпленню таке обладнання не вдасться викрасти подібно меблевому сейфу.

Однак відкрити або спалити такий сейф все ж можливо. Для досягнення абсолютної збереження наявних цінностей вам потрібно підібрати відповідний ступінь захисту. В даний час головною відмінністю сейфів для зберігання речей та грошових коштів є їх призначення:

 

 • Забезпечення захисту від злому (зламостійкі сейфи);

 • Забезпечення захисту від пожежі (вогнестійкі сейфи);

 • Забезпечення захисту від злому і пожежі (вогнезломостійкі сейфи).

Згідно з названим вище критеріями слід вибирати відповідний тип сейфів для кожного конкретного випадку. У кожного з названих видів сейфів є позитивні і негативні сторони. Тому необхідно вивчити їх заздалегідь і вибрати найбільш оптимальні варіанти для тих або інших умов експлуатації.

 

ВОГНЕЗАХИСНІ СЕЙФИ – ПРОСТИЙ ВИБІР

У тих випадках, коли необхідно забезпечити захист грошових коштів, важливим паперів, різним носіям інформації, а також інших цінних речей від впливу високих температур і вогню, найкращим рішенням стануть вогнезахисні сейфи.

Вогнестійкі сейфи

Дане обладнання має відповідним класом вогнестійкості і здатне забезпечити чималий час перебування у вогні. Класів вогнестійкості всього 3:

 • Клас Б – забезпечення захисту грошових коштів та паперових носіїв інформації при температурі всередині не більше 170 градусів Цельсія;

 • Клас Д – багатофункціональна захист всіх матеріалів при температурі всередині не більше 70 градусів Цельсія;

 • Клас ДИС – універсальні Data-сейфи, які призначені для забезпечення захисту для магнітних носіїв інформації при температурі в межах не більше 50 градусів Цельсія.

У придбанні вогнезахисний сейфів також є ряд особливостей. По-перше, у разі гасіння пожежі працівники МНС за інструкцією викидають на вулицю все, що ще не встигло згоріти. При цьому є ризик елементарно знищити сейф внаслідок його падіння з верхнього поверху. Також є ризик заволодіння ним недобросовісним сусідом, який пізніше зможе розкрити його в більш зручних умовах.

Крім того, даний тип обладнання забезпечує захист від дії вогню і високих температур, але мова не йде про взломостойкості. Незважаючи на все вищесказане, вартість таких сейфів досить невисока. Цілком можливо відшукати підходящі варіанти вартістю від 60 $.

СЕЙФИ, ЗАХИЩАЮТЬ ВМІСТ ВІД ЗЛОМУ

Другим видом сейфів вважаються значно більш складні і в той же час недешеві системи, метою яких є захист вмісту від злому і крадіжки.

Зламостійкі сейфи для дому

Ці сейфи в обов'язковому порядку кріпляться до підлоги або стіни. Вони досить великі за розмірами і мають більшу масу. Дверцята в цьому обладнанні оснащені не простими замками, а спеціальними системами захисту, які перешкоджають зняттю дверей навіть шляхом зрізування петель. Розглянемо головні достоїнства зламостійких сейфів:

 • При відповідності даним, зазначеним у технічній документації сейфа, система гарантує досить високу ступінь захист;

 • Крадіжка сейфа практично неможлива, завдяки його габаритним розміром і значною масою;

 • Правильний монтаж гарантує високий рівень схоронності ваших цінностей.

Однак слід пам'ятати, що зламостійкі сейфи не зможуть забезпечити потрібний ступінь схоронності речей в разі виникнення пожежі. Якщо температура підніметься вище певного рівня, то певні матеріальні цінності можуть перетворитися на попіл. Придбання зламостійких сейфів слід проводити у відповідності з необхідним класом надійності.

ОПИС КЛАСІВ СТІЙКОСТІ ДО ЗЛОМУ СЕЙФІВ

Відповідно до європейської класифікації існує 10 класу опору. Однак найчастіше використовуються перші 5 класів, так як решта застосовуються банками і комерційними організаціями. Опис кожного класу – це численні цифри, які багато в чому будуть зрозумілі лише професіоналам. Тому для зручності розглянемо ступінь захисту сейфів кожного класу на прикладах:

 • 1-ий клас зламостійкості згідно європейської системи передбачає два-три години безперервної роботи із застосуванням спеціального інструменту для злому;

 • 2-ий клас вимагатиме значно більших витрат і зусиль для відкриття сейфу з використанням професійного інструменту потрібно не менше 24 годин;

 • 3-ій клас передбачає застосування спеціальних аварійних технологій, які наглухо запечатують сейф при спробі злому;

 • 4-ий і 5-ий класи – це вкрай надійні сейфи, які навіть у разі демонтажу і викрадення будуть відкриватися в спеціальних майстернях довгий час.

При збільшенні класу взломостойкості сейфа збільшується і вартість відповідного обладнання. З цієї причини вибір здійснюється не тільки виходячи із бажаних характеристик опору, але і з урахуванням наявних фінансових можливостей.

УНІВЕРСАЛЬНІ СЕЙФИ – ЗАХИСТ ВІД ЗЛОМУ І ВОГНЮ

Вогнезломостійкі сейфи здатні вирішити практично всі проблеми. Придбане обладнання, яке у рівній мірі і захищає від впливів підвищених температур, і від зловмисників.

Універсальні вогнезломостійкі сейфи

Але, незважаючи на очевидні переваги, ціна таких сейфів в рази відрізняється від розглянутих раніше варіантів. Ще є ряд аспектів, які здатні вплинути на вибір:

 • Відносно великі габарити, чималу вагу, а також вельми обмежений простір;

 • Досить високі вимоги до встановлення та відповідного оточення сейфа;

 • Завдяки деяким особливостям захисту навіть самостійне відкриття сейфа може бути вкрай утруднено.

Зупинити свій вибір на універсальному огневзломостойком сейфі можна в тих випадках, коли не має яких-небудь обмежень по займаному їм місцем. У той же час бюджет повинен бути не малим, так як це зовсім не економна покупка. На практиці універсальні сейфи найчастіше використовуються для зберігання вкрай важливих і дорогих речей.

МАЄ ЗНАЧЕННЯ ВИБІР ВИРОБНИКА СЕЙФА?

Останнім етапом у процесі вибору сейфа буде перегляд пропозицій від різних виробників відповідного обладнання. Звичайно, можна довго аналізувати особливості кожного виробника на предмет точності, практичності, уваги до деталей і так далі, але головне просто розуміти, що якщо китайський сейф пропонується за ціною на порядок менше аналогічних ринкових пропозицій, то він може мати безліч недоліків, серед яких слід назвати:

 

 • Погана якість використовуваного металу;

 • Невідповідність реальних та зазначених у документах характеристик;

 • Неякісна фурнітура, погані петлі і замки;

 • Невідповідність або просто відсутність необхідного наповнювача між стінками сейфа.

За більш детальною інформацією, а також отриманням детальних консультацій ви завжди можете звернутися до фахівців компанії КиевМетСервис.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner